• Ласкаво просимо у «Світ поздоровлень» RU | UA
    Щоб додати сайту у вибране натисніть: CTRL+D

Гороскоп - Овен. Характеристика знака зодіаку Овна

Вплив: Марс, Сонце.
Символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати.
Кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий
Камені: алмаз, рубін, аметист, кровавік, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд.
Квіти: глід, анемона (ветренніца), запашний горошок, фіалка, волошка.
Метал: залізо, сталь.
Талісман: молот, золоте руно.
Сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11
Щасливі дні: вівторок, неділя.
Невдалі дні: п'ятниця, субота

З 21 березня по 31 березня під впливом Марса - народжуються натури особливо відважні, агресивні, тверді, сильні, недисципліновані, мужні, схильні до бравади й палкі в любові. Народжені з 1 по 11 квітня під впливом Сонця - натури горді, великодушні, шляхетні, відважні, здатні до командування, честолюбні, уміють долати перешкоди. Любов для них велика прихильність. Народжені з 12 по 20 квітня під впливом Венери - натури пристрасні і ніжні, спритні та імпульсивні, які люблять музику і витончені мистецтва

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Вплив Марса та Сонця дає іскру, невпинний рух і схильність до перебільшення. Але Овени зроблять все, щоб уникнути нудьги й пригніченості. Наприклад, можуть не піти на похорони кращого друга, але оточать турботою та увагою близьких друзів. Овени більше почувають, чим міркують. Вони можуть бути вкрай великодушні й обожнюють робити подарунки й віддавати накази. Мужній, часто стоїчний тип, повний оригінальних ідей і невтомний цікавістю до всього нового. Знак піонерів та винахідників. Любить прокладати власну стежку, цікавість може переходити в нескромність і нестриманість. Жінки - Овни люблять іти попереду моди, схильні до екстравагантності, вважають за краще яскраві кольори: жовті, зелені, лимонні, помаранчеві. І жінки, і чоловіки Овени - потенційні безумці, це герої, завойовники, хрестоносці. Але все це первинна, сира енергія. Груба сила може дати особистість нетерплячу, не вважається з почуттями інших людей, що приходить у лють і шаленство, якщо їм заважають, несправедливу й агресивну до садизму і руйнування (і саморуйнування теж). У Овна є елемент "себе", самоствердження, але так само і спраги відповідальності, самодраматізаціі і самозречення. З Овном ніколи не варто сперечатися.

ПРОФЕСІЯ
Овни зазвичай, знають свою професію з дитинства або зі школи. Рутина або сидяча життя невідповідний вибір, якщо не передбачаються зміни, ризик, престиж, почуття незамінності: "ніхто не робить це краще мене". Як правило, Овен знає, як поводитися з людьми й тваринами, особливо з людьми, які не працюють щодня з 9 до 17. З Овнів виходять динамічні здатні продавці, комівояжери, лектори, дантисти, ветеринари, солдати, поліцейські, м'ясники, чудові механіки, хірурги, скульптори. Добре ладнають з вогнем і металом. Мускулисте тіло Овна обіцяє спортивну кар'єру. Незалежно від вибору професії, Овен прагне бути першим, кращим бійцем. Овен - молодий знак, у нього потреба в браваді. Відношення до грошей - уміло заробляти і уміло витрачати, не заради впливу, але заради влади.

ЛЮБОВ
Готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, через це в ряді випадків Овени в молодості проходять через домашні конфлікти. Іноді мають великі неприємності, тому що хлопчик-чоловік порушить будь-які установки в ім'я здійснення своїх перших бажань. Дівчинка-жінка стане усвідомленою задиракою і сама підведе себе під згвалтування. Мають тенденцію у всіх віках закохуватися з першого погляду. Якщо вони закохуються, ніщо не встоїть перед їх пристрастю. Їх часто тягне заборонний плід, вони прагнуть роздобути його за всяку ціну. Натомість готові віддати себе. Вони великодушні, часом розважливі. При відштовхуванні пристрасть Овнів переходить в одержимість і лють, а іноді аж до вбивства. З іншого боку, вони швидко примиряються і заспокоюються. Для Овнів будь-яке гарне пригода, спокуси - запрошення до зміни. Всі Овени імпульсивні, рвучкі, іноді наївні. Майже зворушливі коханці, чиї примхи повинні задовольнятися так само як у примхливої дитини. Як діти вони люблять хвалитися, "зривати" оплески. У чоловікові є щось показне, та й жінки люблять демонструвати свої переваги. Можуть бути глибоко віддані, але тимчасово, поки відносини невизначені. При першій ознаці повторюваності все кидає і віддаляється. Примітивний чоловічий тип має щось від печерного людини. Він прагне підкорити жінку і реалізувати сексуальні потреби, але покинути її, коли все позаду. Більш розвиненою тип хоче бути героєм для коханої, мріє про подвиги для неї. Овен не виносить, щоб його обмежували в прагненні до волі, ідеалу, амбіції. Коли втрачає себе на час, руйнується життя. Примітивний жіночий тип повинен негайно задовольнятися. Не контролює свої бажання. Якщо чоловік не задовольняє її, вона пориває з ним. Більш розвиненою тип - тип абсолютної любові й відданості.

Дилема: конкурувати або кооперуватися. Зі своїм другом любить домінувати, підкориться тільки більш інтелектуальному й розвиненому напарника. Тоді вона може стати чудовою коханкою, чиїми капризами нехтують через їх тимчасовості. Одруження у Овнів знаходиться під великою загрозою, ніж у інших знаків, має потребу в любовному терпінні для збереження шлюбу. Його енергію варто направляти обережно, не пригнічуючи його ентузіазму, надавати потрібний напрямок. Овен повинен уникати в шлюбі і дружбі Рака, Скорпіона, Риб. Повинен шукати Терези, Стрільця, Лева.

Овен | Телець | Близнята | Рак | Лев | Діва | Терези | Скорпіон | Стрілець | Козеріг | Водолій | Риби

Вітання
З днем народження
З Новим Роком
З Різдвом
З Днем Студента
З Днем Перемоги
З 23 лютого
З днем закоханих
Вітання колег
Вітання начальника
Поздоровлення коханої
Вітання коханому
Вітання на новосілля
Привітання на весілля
Вітання батькам
Вітання з 8 Березня
Привітання з Великоднем

Вітання з ювілеєм
На 18 років
На 20 років
На 25 років
На 30 років
На 33 роки
На 35 років
На 40 років
На 45 років
На 50 років
На 55 років
На 60 років
На 65 років
На 70 років
На 80 років

Тости на Українському
Весільні тости
З днем народження
Тости батькам
Всі тости...

Знаки зодіаку

Знаки зодіаку - дванадцять тридцятиградусних секторів, на які розділена екліптика. В якості точки відліку знаків Зодіаку використовуються точка весняного рівнодення (в тропічному Зодіаку) або певні нерухомі зірки (у сидеричному Зодіаку). Назви знаків походять від назв дванадцяти відповідних зодіакальних сузір'їв, у яких по черзі перебуває Сонце у своєму річному русі. Знаки зодіаку не використовуються в сучасній астрономії, але є основним елементом астрології.

Характеристики знаків Зодіаку
Кожен знак відноситься до однієї з чотирьох стихій: Вогонь (Овен, Лев, Стрілець), Вода (Рак, Скорпіон, Риба), Земля (Телець, Діва, Козеріг), Повітря (Близнюки, Терези, Водолій), і має одну з трьох якостей: кардинальним (Овен, Рак, Терези, Козеріг), фіксований (Телець, Лев, Скорпіон, Водолій) або мутабельним (Близнюки, Діва, Стрілець, Риби).

Використання в астрології
В астрології вважається, що положення Сонця, Місяця, планет та інших небесних об'єктів у знаках зодіаку кореллірует з подіями на землі (іноді кажуть, що положення планет «впливає на події на землі», таке формулювання проблеми є хибною). Офіційна наука заперечує такий вплив. Астрологи вважають, що Cудьба і характер людини відбивається в його астрологічної карті, при цьому важливо, у яких знаках знаходилися небесні тіла при його народженні. Знак, в якому знаходилося Сонце, у момент народження людини, іноді називається його «сонячним знаком» (в пресі дуже часто використовується термін «знак зодіаку» або просто «знак», що з точки зору багатьох професійних астрологів не зовсім коректно). Астрологи велике значення надають положення Місяця в астрологічної карті - місячним знаку, і положенню Асцендента - висхідному знаку. Тим не менше, повноцінний астрологічний аналіз вважається можливим тільки з урахуванням всіх факторів і їх взаємодії.