• Ласкаво просимо у «Світ поздоровлень» RU | UA
    Щоб додати сайту у вибране натисніть: CTRL+D

Історія 1 квітня...

Здавна на Русі цей день відзначається веселими жартами. Зазвичай говорили: "Якщо першого квітня не збрешеш, коли ще времечко знайдеш?", І була приказка на цей день: "Перший квітня - нікому не вір". У нашій країні першоквітневі розіграші утвердилися після того, як однажи жителі Петербурга раннім ранком були підняті з ліжок тривожним набатом, звичайно що сповіщає про пожежу. Це було 1 квітня, але, слава Богу, тривога виявилася помилковою. Традиція живе й досі. Першого квітня не проти пожартувати і сама природа. І своїми веселими жартами і розіграшами люди вторять весняним примх погоди. Кожна людина любить поприколюватися над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день на рік цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. Але ось чому цей день припадає саме на перше квітня, точно сказати ніхто не може. Із цього приводу існує кілька версій, одні приписують зародження цього свята Стародавньому Риму, де в середині лютого (а зовсім не на початку квітня) святкувалося свято дурних. Інші переносять зародження свята в древню Індію, де 31 березня відзначали свято жартів. 1-го ж квітня в стародавньому світі жартували лише ірландці, та й то в честь Нового року.

Є й версія, за якою цього свята ми зобов'язані неополітанскому королю Монтерей, якому на честь свята з нагоди припинення землетрус піднесли рибу. Через рік цар зажадав точно таку ж. Такий же не знайшли, але кухар приготував іншу, дуже нагадує потрібну. І хоча король розпізнав підміну, він не розгнівався, а навіть розвеселився. З тих пір і увійшли в звичай першоквітневі розіграші. Коли і ким це свято було завезено до Росії точно не відомо, але у творах багатьох письменників і поетів кінця XVII століття. Як показують соцопитування, більше 70% людей збираються розіграти кого-небудь зі своїх знайомих. Причому всі за тими ж опитуваннями найбільше каверз слід очікувати від студентів і, як не дивно, людей, що займаються бізнесом і мають свою фірму, зате бабусь побоюватися не варто, хоча може все і навпаки, адже на перше квітня жартують всі. Так що будьте насторожі, запасіться почуттям гумору, набором свіженьких жартів і забавних віршиків, на розіграші не ображайтеся, а відповідайте ними ж. Загалом веселіться, тому що хвилина сміху також корисна для здоров'я як кілограм морквини (не попорченой жуками)

 

Історія: Нового Року | Різдва | Старого Нового Року | Дня Студента | 14 лютого | 23 лютого | 8 Марта | Масляниці | 1 квітня | 1 травня | Великодня | Дня Перемоги | Хеллоуіна

Вітання
З днем народження
З Новим Роком
З Різдвом
З Днем Студента
З Днем Перемоги
З 23 лютого
З днем закоханих
Вітання колег
Вітання начальника
Поздоровлення коханої
Вітання коханому
Вітання на новосілля
Привітання на весілля
Вітання батькам
Вітання з 8 Березня
Привітання з Великоднем

Вітання з ювілеєм
На 18 років
На 20 років
На 25 років
На 30 років
На 33 роки
На 35 років
На 40 років
На 45 років
На 50 років
На 55 років
На 60 років
На 65 років
На 70 років
На 80 років

Тости на Українському
Весільні тости
З днем народження
Тости батькам
Всі тости...

Вітання на перше квітня

Сьогодні свято дурнів -
Росіяни, здpасте!
Море жартів і віршів -
У кого зубастий?!
У кого гостріші мову
І міцніше нерви,
Той сьогодні знаменитий,
Той сьогодні - перший!
Якщо ти потрапив в халепу
Першого квітня,
То й сам не будь дурень -
Попереду тиждень!!!

Посміймося,
Удачі - сміявся,
І зустрінемо невдачу
Без скорботи і без сліз.
День сміху - добрий свято.
Хай в сміху смуток загрузне,
І ми тоді всесильні,
І це ось всерйоз

Сміються в Габрово, в Одесі,
У горах Кавказу та полісся,
У столицях гучних,
в скромних селах,
в гостях, у дорозі, на ходу.
Сміються в свято і при зустрічі,
Будь це ранок чи вечір,
Сміються в дитсадках і школах,
Не допускаючи в життя біду.
І слава Богу!
Смійтеся люди:
Ми так подвійно щасливішою будемо,
Все подолаємо і осилимо,
Проблеми складні вирішимо.
Сміятися зовсім не соромно,
І не сміється тільки безглузда.
Сміючись, ми відродимо Росію,
Але тільки смійтеся від душі!