• Ласкаво просимо у «Світ поздоровлень» RU | UA
    Щоб додати сайту у вибране натисніть: CTRL+D

Вітання з днем закоханих, поздоровлення на свято на Українському

Офіційно День усіх закоханих існує вже більше 16 століть, але свята Любові відомі ще з часів стародавніх язичницьких культур. Наприклад, римляни в середині лютого святкували Lupercalia - фестиваль еротики на честь богині кохання Juno Februata. І на Русі було своє свято закоханих, ось тільки відзначався він не взимку, а на початку літа. Він був пов'язаний з легендарною історією кохання Петра та Февронію і присвячений Купали - язичницькому слов'янському богу, сину Перуна. Однак, язичництво язичництвом, але є у свята і конкретний «винуватець» - християнський священик Валентин. Ця історія датується приблизно 269 роком, в той час Римською Імперією правив імператор Клавдій II. Воююча римська армія відчувала гостру нестачу солдатів для військових походів, і воєначальник був переконаний, що головний ворог його «наполеонівських» планів - шлюби, бо одружений легіонер про славу імперії думає набагато менше, ніж про те, як сім'ю прогодувати. І, щоб зберегти в своїх солдатів військовий дух, імператор видав указ, що забороняє легіонерам одружитися.

Але закохуватися-то солдати від цього не стали менше. І на їх щастя знайшовся чоловік, який, не лякаючись імператорського гніву, став таємно вінчати легіонерів з їх коханими. Ним був священик на ім'я Валентин з римського міста Терни. Мабуть, він був справжнім романтиком, тому що його улюбленими розвагами було мирити посварених, допомагати писати любовні листи і дарувати на прохання легіонерів квіти предметів їх пристрасті. Ясна річ, як тільки про це дізнався імператор, він вирішив його «злочинну діяльність» припинити. Валентина засудили до страти. Трагедія ситуації була ще й у тому, що і сам Валентин був закоханий в дочку тюремника. За день до страти священик написав дівчині прощального листа, де розповів про свою любов, і підписав його "Твій Валентин». Прочитано воно було вже після того, як його стратили.

Згодом, як християнський мученик, який постраждав за віру, Валентин був канонізований католицькою церквою. А в 496 році римський папа Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого Валентина. З 1969 року в результаті реформи богослужіння святий Валентин був вилучений з літургійного календаря католицької церкви (разом з іншими римськими святими, відомості про життя яких суперечливі та недостовірні). Втім і до 1969 р. церква не схвалювала і не підтримувала традицій святкування цього дня. Чи так це було чи інакше, але, як видно, саме звідти повелося писати в День святого Валентина любовні записки - "валентинки". А ще в це свято люблять влаштовувати весілля і вінчатися. Вважається, що це стане запорукою вічного кохання.

Вітання
З днем народження
З Новим Роком
З Різдвом
З Днем Студента
З Днем Перемоги
З 23 лютого
З днем закоханих
Вітання колег
Вітання начальника
Поздоровлення коханої
Вітання коханому
Вітання на новосілля
Привітання на весілля
Вітання батькам
Вітання з 8 Березня
Привітання з Великоднем

Вітання з ювілеєм
На 18 років
На 20 років
На 25 років
На 30 років
На 33 роки
На 35 років
На 40 років
На 45 років
На 50 років
На 55 років
На 60 років
На 65 років
На 70 років
На 80 років

Тости на Українському
Весільні тости
З днем народження
Тости батькам
Всі тости...

Вітання з днем закоханих

Любов! Вона не просто слово,
Що може бути інших звучний.
Ти в ній не повториш іншого,
І сам не повторитися в ній!

Як добре, що є ти в цьому світі!
Мені не страшні ні бурі, ні снігу.
Коханий мій, (Назва улюбленого),
Хочу бути з тобою завжди!

З тобою не любов, а горе,
Очей твоїх я боюся,
Вони у тебе як море,
А плавати я тільки вчуся!

Ні тепліше твоїх рук,
Ні світліше твоїх очей.
Хай не буде розлук
І печалей у нас!

Бажаю щастя в цей день,
Тепла від усіх, хто буде поруч.
Усмішок світлих на обличчі
І сонячних променів на додачу!

Будь щасливий і не змінюються:
Таким, як є, і живи.
Серед життєвих негараздів, перешкод
Ти для мене потрібніше всіх!

Минуть роки. І хвилі будуть мчати.
Під імлі, як птахи, зникне любов,
І я скажу: «яке все-таки щастя,
Що на одній планеті я з тобою».

Сторінка: 1 2