• Ласкаво просимо у «Світ поздоровлень» RU | UA
    Щоб додати сайту у вибране натисніть: CTRL+D

Весільні тости, тости на Українському...

Весільні тости - це особливі тости, ними ми намагаємося в повній мірі висловити і своє ставлення до молодих і цієї важливої події в їхньому житті, і свої побажання. У той же час кожен старається, щоб тост на весілля був гарним, і його цікаво було слухати. Тости на весілля готують заздалегідь, підходячи до цієї справи відповідально, адже вимовляти весільні тости часто доводиться у присутності величезної кількості гостей, тому хочеться «не вдарити в бруд обличчям». Тости на весілля мають свою зразкову класифікацію, адже під час весільного застілля ми вимовляємо вітальні промови не тільки на честь молодих, але і на честь їх батьків. На багатьох весіллях існує традиція вимовляти ряд окремих весільних тостів за нареченого і ряд окремих весільних тостів за наречену. Весільні тости нареченому містять слова підбадьорення і підтримки, як майбутньому батькові сімейства і голові дому. А весільні тости нареченій полягають в красивому наборі компліментів і побажання щасливого материнства. Весільні тости батькам - це окремий вид тостів на весілля, без них не обходиться жодне весільне гуляння. Часто ці тости більш серйозні і стримані, більш офіційні. Якщо ж когось із батьків нареченого або нареченої вже немає в живих, то обов'язково вимовляються так звані «поминальні весільні тости», наповнені світлою сумом і повагою до покійним. У деяких народів світу з таких тостів починався весільний бенкет, оскільки в такий спосіб молоді віддають данину пам'яті та поваги померлим предкам.

Існують тости на весілля, які виголошують свідки нареченого і нареченої. Так, весільні тости свідків згадують про те, що наречена покидає коло подруг, незаміжніх дівчат, стаючи заміжньою пані. Весільний тост свідка обов'язково містить згадування про те, що наречений прощається з вільної холостяцьким життям і бере на себе відповідальність за свою сім'ю. Як правило, свідок і свідок вимовляють прикольні весільні тости, які супроводжуються жартівливими подарунками або невеликими жартівливими конкурсами для молодих. При цьому весільні тости свідка і весільні тости свідків уособлюють собою побажання від всієї молодої частини гостей, тому це можуть бути досить оригінальні весільні тости. Взагалі, смішні весільні тости - явища досить часте, адже весілля - це свято, а на святі «треба, щоб було весело». Зазвичай смішними або хоча б жартівливими бувають весільні тости другу-нареченому, тещі, сестрі або братові когось з молодих і тому подібні тости на весілля. Весільні тости тещі при цьому не повинні бути неповажними, не переходити на рівень фамільярності, оскільки мова йде про матір нареченої, хоча на тему відносин зятя і тещі й існує стільки анекдотів.

Вітання
З днем народження
З Новим Роком
З Різдвом
З Днем Студента
З Днем Перемоги
З 23 лютого
З днем закоханих
Вітання колег
Вітання начальника
Поздоровлення коханої
Вітання коханому
Вітання на новосілля
Привітання на весілля
Вітання батькам
Вітання з 8 Березня
Привітання з Великоднем

Вітання з ювілеєм
На 18 років
На 20 років
На 25 років
На 30 років
На 33 роки
На 35 років
На 40 років
На 45 років
На 50 років
На 55 років
На 60 років
На 65 років
На 70 років
На 80 років

Тости на Українському
Весільні тости
З днем народження
Тости батькам
Всі тости...

Весільні тости

Якщо чоловік наполегливий, він обов'язково доб'ється того, чого бажає жінка. Так вип'ємо ж за те, щоб прагнення чоловіків і жінок бажання співпадали! За міцний і гармонійний союз двох сердець! Гірко!

Дорогі молоді! Антон Павлович Чехов писав: "У сімейному житті найважливіший гвинт - це кохання, статевий потяг, одна плоть, все ж інше ненадійно і нудно, як би розумно ні розраховували". Я пропоную тост за "найважливіший гвинт" у вашому житті - за вашу любов!

Дорогі молоді! У мене простий і короткий тост. Я побажаю, щоб у вашому житті завжди були присутні чотири святих імені, чотири ангела-хранителя: Віра, Надія, Любов і Софія - мудрість. Слідкуйте за ним, і дай Боже вам щастя в сімейному житті.

Воістину життя різноманітна і суперечлива, їй властиві й формальна, і діалектична логіка. Коли порушника кримінального кодексу сковують ланцюгом, він жадає її розірвати. Але ось двоє прекрасних молодих людей скували себе золотими кільцями, а ми радіємо за них і бажаємо, щоб ці кайдани ніколи не розірвалися. Вип'ємо за здоров'я і щастя наших "в'язні"! Гірко!

Пам'ятайте мрію одного гангстера? Якщо ні, я нагадаю. Він мріяв пограбувати банк і на видному місці залишити відбитки пальців... своєї тещі! Тільки у поганого зятя можуть народжуватися погані думки про тещі. Давайте вип'ємо за гарного зятя і його гарну тещу!

Пияцтво, марнотратство, незліченні любовні захоплення - все це лише тішить самолюбство, не приносячи людині ніякого задоволення. Вип'ємо за те, що приносить радість: за сім'ю, дітей, друзів!

Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9